Mod: UK1464W23V132001
Art: SWEATERS
COD: K2262A
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Halfzip
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Textured
made_in IT
brand: Kiton
Kiton Beige 100% Cashmere Crewneck Sweater - Italian Handmade
Product Information
Shipping & Returns
Description
Kiton Men's Beige Cashmere Crewneck Sweater
style sweater crewneck
details -
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK1464W23V132001
Art: SWEATERS
COD: K2262A
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Halfzip
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Textured
made_in IT
brand: Kiton
Kiton Beige 100% Cashmere Crewneck Sweater - Italian Handmade | Mr.PianiK