Mod: UK993W18V20700D
Art: SWEATERS
COD: KA361A
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Solid
made_in IT
brand: Kiton
-65%
Kiton Premium Pure Cashmere Crewneck Sweater Men's Black White
Description
Kiton Black White Cashmere Crewneck Sweater - Premium Italian Knitwear
th class="style2">Details
Style SWEATER CREWNECK
Approximate Measures Shoulders Total length Chest Sleeve length
48 EU 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 EU 16.5" 27" 22" 25.5"
52 EU 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 EU 18" 28.5" 23" 26"
56 EU 18.5" 29" 23.5" 26.75"
Mod: UK993W18V20700D
Art: SWEATERS
COD: KA361A
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade