Mod: UK1418W22K5000
Art: SWEATERS
COD: K1846
composition: 100% Wool
drop: -
style: Turtle Neck
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Solid
made_in IT
brand: Kiton
Kiton Black Wool Sweater Turtleneck
Description
style turtleneck
details -
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK1418W22K5000
Art: SWEATERS
COD: K1846
composition: 100% Wool
drop: -
manufacturer: 100% Handmade