Mod: UK790AI16K174000
Art: SWEATERS
COD: KA482
composition: 80% Cashmere 20% Silk
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Solid
made_in IT
brand: Kiton
-65%
Kiton Cashmere Silk Cardigan Blue - Handmade Italian Luxury Men
Description
Kiton Blue Cashmere Silk Sweater Cardigan
th class="style2">Details
Style SWEATER CARDIGAN
Approximate Measures Shoulders Total length Chest Sleeve length
48 EU 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 EU 16.5" 27" 22" 25.5"
52 EU 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 EU 18" 28.5" 23" 26"
56 EU 18.5" 29" 23.5" 26.75"
Mod: UK790AI16K174000
Art: SWEATERS
COD: KA482
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade