Mod: UK1464W23V133002
Art: SWEATERS
COD: K2267
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Halfzip
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton
-65%
Kiton Premium Blue Cashmere Crewneck Sweater - Italian Handmade
Description
Kiton Blue Cashmere Crewneck Sweater - Italian Craftsmanship
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK1464W23V133002
Art: SWEATERS
COD: K2267
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Halfzip
manufacturer: 100% Handmade