Mod: UK1477W23V243000
Art: SWEATERS
COD: K2276
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Halfzip
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton
-65%
Kiton Blue Cashmere Crewneck Sweater - Handmade Italian Luxury
Description
Kiton Blue Cashmere Crewneck Sweater - Italian Craftsmanship
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK1477W23V243000
Art: SWEATERS
COD: K2276
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Halfzip
manufacturer: 100% Handmade