Mod. UK1019W23S182005
COD. K1373
Style SWEATER FULL ZIP
Approximate Measures Shoulders Total length Chest Sleeve length
48 EU 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 EU 16.5" 27" 22" 25.5"
52 EU 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 EU 18" 28.5" 23" 26"
56 EU 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 EU 19" 29.5" 24" 26.75"
Select Color
Select Size
-65%
Kiton Blue Cashmere Sweater Full Zip
Product Information
Shipping & Returns
Description
Mod. UK1019W23S182005
COD. K1373
Style SWEATER FULL ZIP
48 EU 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 EU 16.5" 27" 22" 25.5"
52 EU 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 EU 18" 28.5" 23" 26"
56 EU 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 EU 19" 29.5" 24" 26.75"