Mod. UK1379W23S182005
COD. K1826
Style full-zip
Details -
Approximate Measures Shoulders Total length Chest Sleeve length
48 EU 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 EU 16.5" 27" 22" 25.5"
52 EU 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 EU 18" 28.5" 23" 26"
56 EU 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 EU 19" 29.5" 24" 26.75"
-65%
Kiton Premium Blue Cashmere Full Zip Sweater - Italian Made
Description
Kiton Blue Cashmere Full Zip Sweater - Premium Italian Luxury
Mod. UK1379W23S182005
COD. K1826
Style full-zip
Details -
48 EU 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 EU 16.5" 27" 22" 25.5"
52 EU 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 EU 18" 28.5" 23" 26"
56 EU 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 EU 19" 29.5" 24" 26.75"