Mod. UK1502W23V375001
COD. K1437
Style SWEATER HALF ZIP
Details -
Approximate Measures Shoulders Total length Chest Sleeve length
48 EU 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 EU 16.5" 27" 22" 25.5"
52 EU 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 EU 18" 28.5" 23" 26"
56 EU 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 EU 19" 29.5" 24" 26.75"
-65%
Kiton Blue Cashmere Half Zip Sweater - Luxury Italian Knitwear
Description
Kiton Blue Cashmere Half Zip Sweater
Premium Italian Craftsmanship
Versatile Half Zip Design
Mod. UK1502W23V375001
COD. K1437
Style SWEATER HALF ZIP
Details -
48 EU 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 EU 16.5" 27" 22" 25.5"
52 EU 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 EU 18" 28.5" 23" 26"
56 EU 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 EU 19" 29.5" 24" 26.75"