Mod: UK1298W22K234004
Art: SWEATERS
COD: K1374
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Turtle Neck
manufacturer: 100% Fatto a mano
pattern: Solid
made_in IT
brand: Kiton
Select Color
Select Size
-65%
Kiton Blue Cashmere Turtleneck Sweater - Pure Italian Luxury
Description
Kiton Blue Cashmere Turtleneck Sweater
style sweater turtleneck
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK1298W22K234004
Art: SWEATERS
COD: K1374
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Turtle Neck