Mod: UMK00120500A
Art: T-Shirt
COD: KA296
composition: 85% Cotton 15% Cashmere
drop: -
style: T-shirt
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Solid
made_in IT
brand: Kiton
-65%
Kiton Blue Cotton Cashmere T-Shirt - Handmade Italian Luxury Tee
Product Information
Shipping & Returns
Description
Kiton Blue Cotton Cashmere T-Shirt - Premium Italian Craftsmanship
Style T-SHIRT
Details -
Approximate Measures Shoulders Total length Chest
S 17.5" 28.5" 20.5"
M 18" 29" 21.5"
L 19" 30" 23"
XL 19.75" 30" 24"
2XL 20.25" 31" 25"
3XL 20.75" 31.5" 26"
Mod: UMK00120500A
Art: T-Shirt
COD: KA296
drop: -
manufacturer: 100% Handmade