Mod: UK1051E23K4002
Art: PANTS
COD: K1988
composition: 100% Cotton
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
Select Size
-65%
Kiton Blue Cotton Jogging Pants
Description
style lace up
season winter
approximate measures waist front rise leg opening hips thigh inseam outseam
31 us 12"(15") 9" 6.5" 19" 9.50" 29" 39.5"
32 us 13"(16") 9" 6.5" 20" 9.75" 29" 39.5"
33 us 14"(17") 11.5" 6.5" 21" 10" 29" 39.5"
34 us 14.5"(18") 9.5" 6.75" 22" 10.25" 30" 40"
36 us 15"(19") 9.75" 7" 23" 10.75" 31" 41"
38 us 16"(20") 10" 7" 24" 11" 32" 42"
40 us 17"(21") 10" 7" 25" 11.25" 33" 43"
42 us 18"(22") 10.5" 7.5" 26" 10.5" 33" 43"
Mod: UK1051E23K4002
Art: PANTS
COD: K1988
composition: 100% Cotton
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade