Mod: UK1407W23V158001
Art: SWEATERS
COD: K2293
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Halfzip
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Solid
made_in IT
brand: Kiton
-65%
Kiton Premium Cashmere Crewneck Sweater Blue Green Italian Made
Description
Kiton Blue Green Cashmere Crewneck Sweater - Italian Luxury Menswear
style sweater crewneck
details -
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK1407W23V158001
Art: SWEATERS
COD: K2293
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Halfzip
manufacturer: 100% Handmade