Mod: USSA195N0112505001
Art: Boots
COD: KB278
composition: 100% Leather Suede
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
Select Size
-65%
Kiton Blue Leather Suede Boots
Description
style boots
measures length width
us 7 - eu 40 - uk 6 (in the sole) 11" 4.15"
us 7.5 - eu 40.5 - uk 6.5 (in the sole) 11.25" 4.25"
us 8 - eu 41 - uk 7 (in the sole) 11.35" 4.25"
us 8.5 - eu 41.5 - uk 7.5 (in the sole) 11.45" 4.25"
us 9 - eu 42 - uk 8 (in the sole) 11.5" 4.25"
us 9.5 - eu 42.5 - uk 8.5 (in the sole) 11.75" 4.25"
us 10 - eu 43 - uk 9 (in the sole) 11.95" 4.35"
us 10.5 - eu 43.5 - uk 9.5 (in the sole) 12" 4.35"
us 11 - eu 44 - uk 10 (in the sole) 12.25" 4.45"
us 12 - eu 45 - uk 11 (in the sole) 12.5" 4.5"
Mod: USSA195N0112505001
Art: Boots
COD: KB278
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade