Mod: UK1406W22K306004
Art: SWEATERS
COD: K1343
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Polo
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton
-65%
Kiton Premium Cashmere Half-Zip Polo Sweater Blue White
Description
Kiton Blue White Cashmere Polo Sweater - Handmade Italian Luxury
Premium Cashmere Construction
Versatile Half-Zip Design
Italian Handmade Excellence
style sweater polo half zip
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK1406W22K306004
Art: SWEATERS
COD: K1343
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Polo
manufacturer: 100% Handmade