Mod: UMK0452V215000
Art: POLOS
COD: K2364
composition: 100% Cotton
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Striped
made_in IT
brand: Kiton
-65%
Kiton Premium Cotton Polo Shirt - Blue White Striped Italian
Description
Kiton Blue White Cotton Polo Shirt - Italian Luxury Menswear
style. polo
details -
approximate measures shoulders total length chest (armpit to armpit)
48 eu 15.25" 27.75" 20"
50 eu 16" 28" 20.25"
52 eu 16.25" 29" 21.25"
54 eu 16.75" 30" 21.5"
56 eu 17.5" 30.75" 22.5"
Mod: UMK0452V215000
Art: POLOS
COD: K2364
composition: 100% Cotton
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade