Mod: UK1429W23V227000
Art: SWEATERS
COD: K2507
composition: 100% Wool 14 Micron
drop: -
style: Halfzip
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Solid
made_in IT
brand: Kiton
-65%
Kiton Men's Blue 14 Micron Wool Polo Sweater - Italian Luxury
Description
Kiton Blue Wool 14 Micron Diamante Blu Sweater Polo
style sweater polo
details diamante blue-14 micron
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK1429W23V227000
Art: SWEATERS
COD: K2507
drop: -
style: Halfzip
manufacturer: 100% Handmade