Mod: UK41192W23V153003-1
Art: SWEATERS
COD: K1464B
composition: 100% Wool
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Solid
made_in IT
brand: Kiton
Kiton Men's Blue Wool Full Zip Hoodie Sweater - Italian Luxury
Product Information
Shipping & Returns
Description
Kiton Blue Wool Full Zip Hoodie Sweater
style sweater full zip hoodie
details -
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK41192W23V153003-1
Art: SWEATERS
COD: K1464B
composition: 100% Wool
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade