Mod: UK1430W23V227008
Art: SWEATERS
COD: K2055
composition: 100% Wool
drop: -
style: Full zip
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Solid
made_in IT
brand: Kiton
-65%
Kiton Premium Blue Wool Full Zip Sweater - Italian Luxury Menswear
Description
Kiton Blue Wool Full Zip Sweater - Premium Italian Craftsmanship
style sweater full zip
details -
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK1430W23V227008
Art: SWEATERS
COD: K2055
composition: 100% Wool
drop: -
style: Full zip
manufacturer: 100% Handmade