Mod: UK41192W23V153005
Art: SWEATERS
COD: K1574
composition: 100% Wool
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Textured
made_in IT
brand: Kiton
Select Color
Select Size
-65%
Kiton Blue Wool Sweater Full Zip
Product Information
Shipping & Returns
Description
style sweater full zip hoodie
details -
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK41192W23V153005
Art: SWEATERS
COD: K1574
composition: 100% Wool
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade