Mod: UK1487W23V342002
Art: SWEATERS
COD: K2281
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Halfzip
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Solid
made_in IT
brand: Kiton
Select Color
Select Size
-65%
Kiton Premium Cashmere V-Neck Sweater Brown Italian Made
Description
Kiton Brown Cashmere V-Neck Sweater - Premium Italian Luxury
style sweater v neck
details -
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK1487W23V342002
Art: SWEATERS
COD: K2281
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Halfzip
manufacturer: 100% Handmade