Mod: UMK1052K298000
Art: SWEATERS
COD: K2314B
composition: 100% Cotton
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton
-65%
Kiton Brown Cotton Shorts - Italian Handmade Premium Summer Pants
Description
Kiton Brown Cotton Shorts - Italian Luxury Summer Essentials
Premium Italian Construction
Design & Features
Versatile Summer Styling
32 us 16.5" 9.75" 11" 20" 10" 10" 20"
33 us 16.75" 10" 11.10" 21" 11" 11" 21"
34 us 17.25" 10" 11.10" 21.5" 11" 21" 21"
35 us 18" 10" 11.6" 22" 12.5" 11" 21"
37 us 19" 10.5" 11.6" 23" 12.5" 11" 22"
38 us 19.5" 10.5" 11.75" 24" 12.75" 11" 22"
Mod: UMK1052K298000
Art: SWEATERS
COD: K2314B
composition: 100% Cotton
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade