Mod: UK1364E23V130002
Art: SWEATERS
COD: K2512
composition: 100% Cotton
drop: -
style: Full zip
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Solid
made_in IT
brand: Kiton
-65%
Kiton Gray Cotton Full Zip Sweater - Italian Luxury Hoodie
Description
Kiton Gray Cotton Full Zip Sweater
style sweater full ziphoodie
details -
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK1364E23V130002
Art: SWEATERS
COD: K2512
composition: 100% Cotton
drop: -
style: Full zip
manufacturer: 100% Handmade