Mod: UK864W22K140000
Art: SWEATERS
COD: K2019
composition: 100% Wool
drop: -
style: Sweater Polo
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Solid
made_in IT
brand: Kiton
-65%
Kiton Premium Wool Polo Sweater - Diamante Blue Italian Luxury
Product Information
Shipping & Returns
Description
Kiton Premium Wool Polo Sweater - Diamante Blue
style sweater polo
details diamante blue
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK864W22K140000
Art: SWEATERS
COD: K2019
composition: 100% Wool
drop: -
manufacturer: 100% Handmade