Mod: UMM025205003
Art: SWEATERS
COD: K2799
composition: 85% Pa 15% Ea
drop: -
style: Full zip
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Solid
made_in IT
brand: KNT
-65%
Kiton KNT Beige Full Zip Sweater - Italian Luxury Polyamide
Description
Kiton KNT Beige Full-Zip Sweater
style sweater crewneck
details -
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UMM025205003
Art: SWEATERS
COD: K2799
composition: 85% Pa 15% Ea
drop: -
style: Full zip
manufacturer: 100% Handmade