Mod: UMM025205004
Art: SWEATERS
COD: K2800
composition: 85% Pa 15% Ea
drop: -
style: Full zip
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Solid
made_in IT
brand: KNT
Select Color
Select Size
-65%
Kiton KNT Beige Full Zip Camouflage Sweater - Italian Luxury
Description
Kiton KNT Beige Camouflage Full Zip Sweater
style sweater crewneck
details -
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UMM025205004
Art: SWEATERS
COD: K2800
composition: 85% Pa 15% Ea
drop: -
style: Full zip
manufacturer: 100% Handmade