Mod: UMM0026M0278002
Art: SWEATERS
COD: K2663
composition: 50% Cashmere 50% Wool
drop: -
style: Crewneck
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Striped
made_in IT
brand: KNT
-65%
Kiton KNT Black Cashmere Wool Crewneck Sweater - Italian Luxury
Product Information
Shipping & Returns
Description
Kiton KNT Black Cashmere Wool Crewneck Sweater
style sweater crewneck
details -
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UMM0026M0278002
Art: SWEATERS
COD: K2663
drop: -
style: Crewneck
manufacturer: 100% Handmade