Mod: UPKN026XC100103008
Art: PANTS
COD: K3844
composition: 90% Cotton
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton KNT
-65%
Kiton Knt Black Cotton Pe Pants
Description
style pants-zipper fly
season 4 season
approximate measures waist front rise leg opening hips thigh inseam outseam
32 us 13"(16") 9" 6.5" 20" 9.75" 29" 39.5"
33 us 14"(17") 11.5" 6.5" 21" 10" 29" 39.5"
34 us 14.5"(18") 9.5" 6.75" 22" 10.25" 30" 40"
36 us 15"(19") 9.75" 7" 23" 10.75" 31" 41"
38 us 16"(20") 10" 7" 24" 11" 32" 42"
40 us 17"(21") 10" 7" 25" 11.25" 33" 43"
42 us 18"(22") 10.5" 7.5" 26" 10.5" 33" 43"
Mod: UPKN026XC100103008
Art: PANTS
COD: K3844
composition: 90% Cotton
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade