Mod: UGKN019X0712A01002
Art: COATS
COD: K3893
composition: 100% Modal 100% Pl
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton KNT
Kiton Knt Black Modal Pl Coat
Description
style coat
details hoodie
measures shoulders total length chest (armpit to armpit) sleeve length
48 eu 17.5" 24.25" 21.5" 24.5"
50 eu 18" 24.5" 22.5" 25"
52 eu 18.5" 25.5" 24" 26"
54 eu 19" 26" 24.5" 26"
56 eu 19.5" 26.5" 25" 27"
Mod: UGKN019X0712A01002
Art: COATS
COD: K3893
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade