Mod: UK1063W22K4004
Art: PANTS
COD: K2700
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Solid
made_in IT
brand: KNT
Kiton KNT Blue Cashmere Jogging Pants - Italian Luxury Loungewear
Product Information
Shipping & Returns
Description
Kiton KNT Blue Cashmere Jogging Pants
style jogging pant
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
Mod: UK1063W22K4004
Art: PANTS
COD: K2700
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade