Mod: UPKN032K0264F06000
Art: PANTS
COD: K3826
composition: 98% Cotton 2% Ea
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton KNT
-65%
Kiton Knt Blue Cotton Ea Pants
Description
style jogging pants-lace up
season 4 season
approximate measures waist front rise leg opening hips thigh inseam outseam
32 us 13"(16") 9" 6.5" 20" 9.75" 29" 39.5"
33 us 14"(17") 11.5" 6.5" 21" 10" 29" 39.5"
34 us 14.5"(18") 9.5" 6.75" 22" 10.25" 30" 40"
36 us 15"(19") 9.75" 7" 23" 10.75" 31" 41"
38 us 16"(20") 10" 7" 24" 11" 32" 42"
40 us 17"(21") 10" 7" 25" 11.25" 33" 43"
42 us 18"(22") 10.5" 7.5" 26" 10.5" 33" 43"
Mod: UPKN032K0264F06000
Art: PANTS
COD: K3826
composition: 98% Cotton 2% Ea
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade