Mod: UPKN023K0371104009
Art: PANTS
COD: K3813
composition: 100% Wool
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton KNT
-65%
Kiton Knt Blue Wool Pants
Description
style pants-zipper fly
season 4 season
approximate measures waist front rise leg opening hips thigh inseam outseam
32 us 13"(16") 9" 6.5" 20" 9.75" 29" 39.5"
33 us 14"(17") 11.5" 6.5" 21" 10" 29" 39.5"
34 us 14.5"(18") 9.5" 6.75" 22" 10.25" 30" 40"
36 us 15"(19") 9.75" 7" 23" 10.75" 31" 41"
38 us 16"(20") 10" 7" 24" 11" 32" 42"
40 us 17"(21") 10" 7" 25" 11.25" 33" 43"
42 us 18"(22") 10.5" 7.5" 26" 10.5" 33" 43"
Mod: UPKN023K0371104009
Art: PANTS
COD: K3813
composition: 100% Wool
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade