Mod: UMM043501000
Art: PANTS
COD: K3676
composition: 100% Cotton
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Solid
made_in IT
brand: Kiton KNT
Kiton Knt White Cotton Jogging Pants
Description
style jogging pants-lace up
season 4 season
approximate measures waist front rise leg opening hips thigh inseam outseam
32 us 15.75" 10.5" 7.25" 19" 9" 33" 43"
33 us 16" 10.75" 7.5" 19.5" 9" 33.25" 43.5"
34 us 16.5" 11" 7.5" 20" 9" 33.5" 43.5"
35 us 16.75" 11" 8" 20" 9.5" 34" 44"
36 us 17.5" 11" 8" 21.5" 10" 34.25" 44.25"
38 us 18.25" 11.25" 8" 22" 10" 34.25" 34.25"
40 us 19" 11.5" 8.25" 22.75" 10" 34.5" 44.5"
Mod: UMM043501000
Art: PANTS
COD: K3676
composition: 100% Cotton
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade