Mod: UK1371W22V103000
Art: SWEATERS
COD: K1848
composition: 80% Cashmere 20% Silk
drop: -
style: Turtle Neck
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton
Kiton Handmade Cashmere Silk Turtleneck Sweater Multicolor
Description
Kiton Multicolor Cashmere Silk Turtleneck Sweater
style turtleneck
details -
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK1371W22V103000
Art: SWEATERS
COD: K1848
drop: -
manufacturer: 100% Handmade