Mod: UK1468W23V173000
Art: SWEATERS
COD: K2294
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Halfzip
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton
-65%
Kiton Luxury Multicolor Cashmere Crewneck Sweater - Men's Italian
Description
Kiton Multicolor Cashmere Crewneck Sweater
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK1468W23V173000
Art: SWEATERS
COD: K2294
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Halfzip
manufacturer: 100% Handmade