Mod: UK1475W23V298002
Art: SWEATERS
COD: K1378
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
brand: Kiton
Kiton Multicolor Cashmere Sweater Crewneck
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK1475W23V298002
Art: SWEATERS
COD: K1378
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade