Mod: UK1391W23V19100A
Art: SWEATERS
COD: K2291
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Halfzip
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Textured
made_in IT
brand: Kiton
-65%
Kiton Men's Multicolor Cashmere Turtleneck Sweater - Italian Made
Description
Kiton Multicolor Cashmere Turtleneck Sweater
style sweater turtleneck
details -
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK1391W23V19100A
Art: SWEATERS
COD: K2291
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Halfzip
manufacturer: 100% Handmade