Mod: UK1391W23V195001
Art: SWEATERS
COD: K2226
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Halfzip
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Textured
made_in IT
brand: Kiton
Kiton Multicolor Cashmere Turtleneck Sweater - Italian Luxury
Description
Kiton Multicolor Cashmere Turtleneck Sweater
style sweater turtleneck
details -
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK1391W23V195001
Art: SWEATERS
COD: K2226
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Halfzip
manufacturer: 100% Handmade