Mod: UK1488W23V355000
Art: SWEATERS
COD: K1854
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Turtle Neck
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Solid
made_in IT
brand: Kiton
Kiton Premium Cashmere Turtleneck Sweater - Multicolor Italian
Description
Kiton Multicolor Cashmere Turtleneck Sweater
style turtleneck
details -
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK1488W23V355000
Art: SWEATERS
COD: K1854
composition: 100% Cashmere
drop: -
manufacturer: 100% Handmade