Mod: UK983W18V155001
Art: SWEATERS
COD: KA381
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Solid
made_in IT
brand: Kiton
Kiton Multicolor Cashmere V-Neck Sweater Italian Handmade
Description
Kiton Multicolor Cashmere V-Neck Sweater - Premium Italian Knitwear
th class="style2">Details
Style SWEATER CREWNECK
Approximate Measures Shoulders Total length Chest Sleeve length
48 EU 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 EU 16.5" 27" 22" 25.5"
52 EU 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 EU 18" 28.5" 23" 26"
56 EU 18.5" 29" 23.5" 26.75"
Mod: UK983W18V155001
Art: SWEATERS
COD: KA381
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Regular
manufacturer: 100% Handmade