Mod: UK1475W23V296000-1
Art: SWEATERS
COD: K1551
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Crewneck
manufacturer: 100% Handmade
pattern: Textured
made_in IT
brand: Kiton
-65%
Kiton Premium Red Textured Cashmere Crewneck Sweater Men's
Product Information
Shipping & Returns
Description
Kiton Red Textured Cashmere Crewneck Sweater
style sweater crewneck
details -
approximate measures shoulders total length chest sleeve length
48 eu 16" 25.75" 20.5" 25.5"
50 eu 16.5" 27" 22" 25.5"
52 eu 17.5" 27.25" 22.5" 26"
54 eu 18" 28.5" 23" 26"
56 eu 18.5" 29" 23.5" 26.75"
58 eu 19" 29.5" 24" 26.75"
Mod: UK1475W23V296000-1
Art: SWEATERS
COD: K1551
composition: 100% Cashmere
drop: -
style: Crewneck
manufacturer: 100% Handmade